VÍŠ, ZA CO UTRÁCÍŠ SVOJE PENÍZE?

Dnešní doba je dobou re-klamy. Ta nás řídí v mnoha směrech, aniž si to uvědomujeme. Aby ne, trh je nabitý k prasknutí a každý obchodník chce prodat právě ten svůj produkt. Jenže, za jakou cenu?

 

UŽ JAKO MALÁ JSEM MILOVALA REKLAMNÍ SPOTY

Zvláště ty zahraniční na rakouské televizi měly nádech „Tuzexu“. Toužila jsem po krásných věcech, které nabízely a věřila, že jsou lepší než naše - české.

Dnes v marketingu sama pracuji a vím, co se odehrává v backstage. Jak se „budují“ značky, udává styl a „prodává“ krása.

Někdy mi hlava nebere, co všechno jsme ochotni koupit. Jak snadno se necháme nalákat na cukr, který je táák sladký a návykový.

Tvrdě pracujeme, abychom své peníze utráceli za věci, jejichž hodnota mnohdy neodpovídá ceně ani kvalitě použitých surovin či materiálů. Přesto po nich toužíme, protože jsou „ stylové“.

 

STYL JE O NĚČEM JINÉM

Jenže styl je o něčem jiném. Má vyjadřovat TVOJI osobnost a postoj k životu. Nevíš-li, kdo jsi, žádná značka na světě Ti styl nedá.

Nemá význam bezhlavě se honit za diktátem módních trendů, brandů a utrácet spousty peněz. Šetřit na značkovou kabelku nebo super telefon, protože teprve s nimi budeš IN. Kupovat věci kvůli logu známého výrobce, abys všem „ukázal“. Nosí snad Tvé jméno někdo na tričku??

 

KOMU A ZA CO DÁVÁŠ SVÉ PENÍZE

Zvaž tedy, komu a za co chceš SVÉ peníze dát..Vybírej KVALITNÍ zboží, příjemnou obsluhu, uctivý přístup, abys platil s pocitem, že tady si je zaslouží.

A pokud zjistíš, že nechceš dál utrácet za tovar neodpovídající Tvým požadavkům, začni tvořit. Pocit, když něco sám vyrobíš, je nejvíc!

 

ZE STARÉHO NOVÉ

Výhody tvoření spočívají v radosti z vlastnoruční práce, originality a taky možnosti přetvářet staré věci na nové. Osobně na tomto fenoménu ujíždím. Postupně se moje vášeň rozkřikla a přátelé mi nosí nepotřebné kusy, jimž vdechuji nový život. Dali tak vzniknout seriálu ZE STARÉHO NOVÉ, kterým se můžeš inspirovat i Ty.

 

 Dnes přináším tip na výboru originálních jarních tenisek doplněných kabelkou.

  • Použij svoje oblíbené, staré tenisky a džíny.
  • Připrav „střih“, který vystřihneš z nohavic riflí.
  • Tavnou pistolí nebo speciálním lepidlem nalep látku na tenisky.
  • Motiv je na Tvé fantazii a odvaze.
  • Klasické tkaničky nahraď barevnými nebo stuhou.
  • Kapsy ze zadní části kalhot (k dozdobení nebo místo zapínání můžeš použít i odstřižený pásek) vystřihni a nalep na kabelku.
  • Výsledek? Originál, který máš jen Ty.